Co vás zajímá?

sportuj a získáš

Osobní tréninky

Obě trenérky, Zuzka a Iva, nabízejí možnost osobních tréninků: běžecké lekce, posilování či kombinaci obojího. Sportovat můžete ve fitness, u sebe v práci, venku, u trenérky doma či dokonce přímo u sebe doma.

Jste pracovně vytížení? Přijedeme k vám nebo do práce si s vámi a případně s kolegy zacvičit. Dokonce můžeme o obědové pauze vyběhnout ven.

Jste maminka na mateřské dovolené a ráda byste si zacvičila, když vaše ratolest spí? Přijedeme k vám a vymyslíme vám trénink ušitý na míru. Pomůžeme se cvičením i maminkám po porodu, poradíme si s rozestupem břišních svalů a naberete s námi kondici.

Pokud máte zájem, napište nám e-mail a domluvíme se na podrobnostech.

Běžecký kurz

CO? Rádi byste začali běhat, ale nevíte jak na to. Nebo už běháte a chcete se u toho pobavit a běhat ve skupině? Uvítali byste rady od běžecké trenérky? Pak je tento kurz přesně pro vás. Po dobu 12 týdnů se naučíte správnou techniku běhu, dýchání, výběhů do kopce a sbíhání z kopce a mnoho dalšího. Nebude chybět ani videorozbor běžecké techniky. Na konci se pokusíme o delší souvislý běh, po kterém na vás bude čekat odměna ve formě dárečku, který jistě oceníte.

KDE? Ve Škvorci. Sraz budeme mít vždy na Ovále. Budeme vybíhat po okolí, ale nevynecháme ani běžeckou dráhu na novém Ovále.

KDY? Každý čtvrtek od 11:00 do 12:15. Kurz probíhá od března do začátku června, pak si dáme pauzu a naskočíme opět od září 2024.

CENA: 3200,- (včetně dárku, rozboru techniky, cenných rad, doporučení atd.), případně 250,-/trénink.

Přihlašování na: iva@sportujaziskas.cz. Do e-mailu prosím pište své zkušenosti s běháním (např. nulové, uběhnu 5 minut v kuse, pak se nemohu nadechnout atd.), zdravotní omezení (operace). Obratem vám zašlu pokyny k platbě a následně harmonogram, co nás kdy bude čekat.

Těší se Iva

Aktuality

Nabíráme nové děti do atletické přípravky v Dolních Břežanech!

20.6.2024 08:31

Děto narozené v letech 2011 - 2020 zveme do našeho atletického kroužku. Více informací a přihláška zde.

Atletika ve Škvorci od září 2024 naplněna

15.6.2024 08:26

Děkujeme za důvěru, atletický oddíl Sportuj a získáš s pobočkou ve Škvorci hlásí plno od září 2024. Dne 9. 9. 2024 a v následujících dnech se budeme těšit na našich 115 dětí v přípravce!

Soutěžíme s atletikou pro děti

2.6.2024 15:08

V květnu a v červnu jsme se zapojili do soutěže atletických přípravek od atletika pro děti. Vybrané děti závodily v hodu medicinbalem, ve štafetě, týmové časovce a v dalších disciplínách. Moc děkujeme za odměny.

Ukázková hodina atletiky ve Škvorci

2.6.2024 15:05

Ve středu 5. 6. 2024 se od 17:00 a od 17:30 koná ukázkový trénink atletiky ve Škvorci, a to na Ovále (Tyršova 176, Škvorec). Zájemci pište, prosím, na: iva@sportujaziskas.cz

Sportovní láhev s naším gepardem

14.5.2024 11:17

Máme nové logo s gepardem, které budeme využívat pro naší atletickou přípravku. Jako první jsme geparda použily na krásné sportovní lahve. Mrkněte na lahvičku zde, kde najdete i info ohledně nákupu.

Všechny aktuality